Pracujemy: pon-pt: 7-21, sob: 8-16
tel.: 22 867 67 54

  • Przeglądy Rejestracyjne Pojazdów
    Przeglądy Rejestracyjne Pojazdów

    Oferujemy badania technicznych motorowerów, motocykli, ciągników rolniczych, samochodów osobowych i dostawczych do 3.5 T.

    Więcej...

zakresJesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w diagnostyce pojazdów z zakresu przeglądów rejestracyjnych oraz przeglądów technicznych wynikających z zaleceń producenta jak również napraw mechanicznych i eksploatacyjnych pojazdów różnych marek. Doświadczenie w serwisowaniu i naprawie samochodów, a nasz profesjonalizm i rzetelność w ciągu tych lat doceniło wielu klientów indywidualnych oraz wiele firm.

 

Wszyscy właściciele pojazdów wiedzą, jak ważny jest stan techniczny pojazdu. Dlatego w trosce o Państwa bezpieczeństwo stworzyliśmy nowoczesne i w pełni wyposażoną stację diagnostyczną.
Do Państwa dyspozycji są nasi diagności, którzy udzielą wszelkich informacji odnośnie przepisów i badań technicznych.

 

W naszej stacji kontroli pojazdów zatrudniamy diagnostów o bardzo wysokich kwalifikacjach i wszystkich uprawnieniach jakie powinien posiadać pracownik na w/w stanowisku. W swoich działaniach, kierujemy się zasadami etyki, przestrzegając normy powszechnie obowiązujące w gospodarce rynkowej.

 

Stacja jest wyposażona we wszelkie niezbędne urządzenia kontrolno-pomiarowe posiadające legalizacje, certyfikaty oraz atesty. Jesteśmy zrzeszeni w Polskiej Izbie Stacji Kontroli Pojazdów, jednej z największych organizacji branżowych.

 

W trosce o naszych klientów, systematycznie przypominamy pocztą, sms’m lub poczta elektroniczną o zbliżającym się terminie obowiązkowego badania technicznego w zależności od życzenia klienta.

 

Stawiamy na najwyższą jakość wykonywanych usług. Kierujemy się zasadą „Klient nasz Pan” licząc na wieloletnią współpracę. 

 

Serdecznie zapraszamy i jednocześnie dziękujemy wszystkim
naszym Klientom za zaufanie i sympatię.

Wierzymy w dalszą współpracę z Państwem, stale doskonaląc się,
aby nasze usługi były na najwyższym poziomie.

SKP Ursus

Warszawa - URSUS
Al. Jerozolimskie 228

Telefon:
22 867 67 54

E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Więcej...

Zakres badań

Powiadomienie SMS